Skip links

Contacteer ons

Een team van experten staat tot uw beschikking

Heeft u een vraag?

Dagelijks is een intern en extern team van Collinet bezig met nadenken, beslissen, uitwerken, produceren en leveren van oplossingen op maat. Onze verantwoordelijken zullen met plezier al uw vragen beantwoorden. Aarzel niet om hen rechtstreeks te contacteren.

Adres

P.I. des Hauts-Sarts
2ème Avenue 24
B-4040 Herstal

Contactgegevens

T +32 (0)4 256 56 10
F +32 (0)4 256 56 19
info@collinet.eu

Openingsuren

Maandag tot Vrijdag
07u00 – 12u00
13u00 – 17u30

Filip Ausloos

Filip Ausloos

Business Unit Manager Riolering & Afvoer

0475.84.76.33
filip.ausloos@collinet.eu

ean-Marie Dewalleff

Jean-Marie Dewalleff

Account manager

0495.54.97.46
jean-marie.dewalleff@collinet.eu

Rudy Vandervost

Rudy Vandervost

Account manager

0474.89.10.83
rudy.vandervost@collinet.eu

Peter Rommel

Peter Rommel

Projectadviseur

0473.57.08.10
peter.rommel@collinet.eu

Jonathan Englebert

Jonathan Englebert

Commercieel verantwoordelijke Wallonië-Luxemburg

04.256.56.11
jonathan.englebert@collinet.eu

Vincent Brehl

Vincent Brehl

Account Manager

0491.61.08.32
vincent.brehl@collinet.eu

Dimitri Steilen

Dimitri Steilen

Project Manager

04.256.56.13
dimitri.steilen@collinet.eu

Thomas Cornet

Production & Operations Manager

0472.17.19.22
thomas.cornet@collinet.eu

Corine Bailly

Marketing

04.256.56.12
corine.bailly@collinet.eu